لطفا جهت کسب اطلاعات جامع از دارا به وبسایت www.daracredit.com مراجعه کنید. 

 

اپلیکیشن دارا چه امکانات و خدماتی به کاربر ارائه می‌کند؟

با این اپلیکیشن می‌توانید ساده و سریع پذیرندگان دارا (فروشندگان کالا و خدمات) را جستجو کنید و اطلاعاتی مانند امتیازهای خرید، موقعیت مکانی، محصولات و خدمات، نظرات سایرین و آخرین تخفیف‌ها را مشاهده کنید.

 

آیا اپلیکیشن دارا قابلیت نصب روی تمامی سیستم عامل‌های موبایل را دارد؟

بله، شما می‌توانید اپلیکیشن دارا را از طریق گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید و یا iOS به‌سادگی استفاده کنید. برای هردوی این سیستم‌های عامل، نسخه “موبایل ویو” (mobile view) در دسترس کاربران خواهد بود. علاوه بر این کاربرانی که از گوشی با سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند امکان نصب اپلیکیشن دارا بر روی گوشی تلفن همراه خود را هم خواهند داشت.

 

آیا کاربران دارای گوشی‌های آیفون با سیستم عامل  (iOS) می‌توانند از اپلیکیشن دارا استفاده کنند؟

بله. در ماه‌های گذشته کاربران ایرانی با گوشی‌های آیفون مشکلات متعددی در استفاده از اپلیکیشن‌های ایرانی داشته و دارند. ولی ما یک نسخه تحت وب (mobile view) از این اپلیکیشن ایجاد کرده‌ایم که به سادگی و با بالاترین درجه امنیت امکان استفاده از امکانات اپلیکیشن دارا را برای کاربران دارای گوشی‌های آیفون فراهم می‌کند.

 

آیا امکان استفاده از  اپلیکیشن دارا به کاربران خاص محدود است؟

خیر، همه می‌توانند از اپلیکیشن دارا استفاده کنند و با شبکه‌ی پذیرندگان آن آشنا شوند. اما کاربران دارا پس از ورود به اپلیکیشن با استفاده از نام کاربری و رمز ورود می‌توانند وارد حساب کاربری خود شوند. در این حالت اطلاعات کاملتری از پذیرندگان در اختیار کاربران دارا قرار خواهد گرفت.

 

چگونه در اپلیکیشن دارا به حساب کاربری وارد شوم؟

اگر در هنگام ورود به اپلیکیشن به حساب کاربری خود وارد نشده‌اید می‌توانید از منوی سمت راست اپلیکیشن دارا، قسمت ورود به حساب کاربری، وارد شوید.

مراحل ورود به حساب کاربری به این صورت است که با درج کد ملی‌ کاربر، پیامکی به شماره موبایلی که قبلا به عنوان شماره موبایل کاربر اعلام شده است ارسال می‌شود. با وارد کردن این کد در قسمت مربوطه ورود به حساب کاربری ممکن خواهد بود. 

 

چگونه می‌توانم پذیرنده‌ (فروشنده کالا یا خدمت) مورد نیازم را پیدا کنم؟

پذیرندگان دارا در ۱۱ دسته‌ در صفحه اصلی اپلیکیشن دارا نمایش داده شده‌اند که هر یک از این دسته‌ها نیز خود شامل زیردسته‌هایی هستند که شما را در یافتن پذیرنده مورد نظر کمک خواهند کرد. همچنین می‌توانید با جستجوی عبارت مورد نظر خود، پذیرندگان مربوطه را جستجو و شناسایی کنید. اگر با جستجوی واژه یا عبارت مورد نیاز پذیرنده مورد نظر را نیافتید، عبارات و واژه‌های معادل یا نزدیک به آن را جستجو کنید.

 

چگونه با پذیرنده مورد نظرم و شرایط خرید از آن آشنایی پیدا کنم؟

هریک از پذیرندگان دارا دارای یک صفحه اختصاصی در اپلیکیشن و وبسایت دارا است که با مراجعه به آن می‌توانید به اطلاعات پذیرنده (فروشنده کالاها و خدمات) دسترسی پیدا کنید. این اطلاعات شامل معرفی کلی پذیرنده، اطلاعات تماس و آدرس، ساعات کاری و آدرس وبسایت و شبکه‌های اجتماعی است. همچنین پس از ورود به حساب کاربری، ذیل اطلاعات پذیرنده، امتیازهای خرید از آن پذیرنده (امتیازهای قابل کسب در باشگاه مشتریان پس از خرید از این پذیرنده) قابل مشاهده است.

 

موقعیت مکانی دقیق پذیرنده مورد نظر را چگونه پیدا کنم؟

در صفحه اختصاصی معرفی پذیرنده، علاوه بر آدرس، موقعیت مکانی پذیرنده نیز روی نقشه نمایش داده شده است. 

 

 

چگونه می‌توانم از قیمت اجناس و خدمات پذیرنده، پیش از مراجعه به او مطلع شوم؟

با مراجعه به وبسایت یا اپلیکیشن دارا و بازدید از صفحه اختصاصی پذیرنده، به شماره تماس او دسترسی خواهید داشت. با تماس با پذیرنده می‌توانید از قیمت‌ها مطلع شوید. 

 

در صورت ناقص بودن اطلاعات پذیرنده در اپلیکیشن یا وبسایت دارا چه باید کرد؟

تیم دارا در نظر دارد با همکاری و مشارکت خود پذیرندگان، اطلاعات جامع و کاملی از ایشان ارائه دهد، اما در برخی از موارد امکان ناقص بودن یا اشتباه بودن اطلاعات پذیرنده به دلایل مختلف از جمله جابه‌جایی محل استقرار پذیرنده وجود دارد. لذا خواهشمندیم در صورت رویت اینگونه نقصان‌ها در نرم‌افزارها یا وبسایت دارا، تیم دارا را از طریق انتقادات و پیشنهادات در جریان بگذارید.

 

آیا استفاده از اپلیکیشن دارا در همه ساعات امکان پذیر است؟

بله، درست مانند امکان استفاده از کارت‌ها و اپلیکیشن‌های بانکی به صورت شبانه‌روزی می‌توانید به اپلیکیشن دارا دسترسی داشته باشید.

 

در صورت بروز مشکل در کارکرد اپلیکیشن دارا با کجا تماس بگیرم؟

بروز مشکل یا اختلال در کارکرد اپلیکیشن شما بسیار بعید به نظر می‌رسد، ولی ما خودمان را کاملاً برای این احتمال ضعیف هم آماده کرده‌ایم! در صورت هرگونه اختلال در کارکرد اپلیکیشن‌های دارا با شماره پشتیبانی 02129408997  تماس بگیرید تا در اسرع وقت در جهت رفع این مشکل اقدام کنیم.

 

 

آیا می‌توانم کالا/خدمت خریداری شده را عودت دهم؟

در صورتی که پذیرنده امکان عودت کالا/خدمت را به سایر مشتریان خود بدهد، شما هم می‌توانید نسبت به عودت کالا/خدمت خریداری شده اقدام کنید. شرایط عودت کالا/خدمت توسط پذیرنده تعیین می‌شود و شما تا ۱۴ روز و یا مدت‌زمان مشخص شده توسط پذیرنده – هر کدام که کمتر باشد – برای عودت کالا/خدمت و پس گرفتن موجودی خود زمان خواهید داشت.

 

آیا پذیرنده موظف است امکان عودت کالا/خدمت را برای کاربر دارا فراهم کند؟

در صورتی که پذیرنده اجازه عودت کالا/خدمت را به سایر مشتریان خود بدهد، مشتریان دارا نیز باید بتوانند با لحاظ شرایط مشخص شده توسط پذیرنده کالا/خدمت خریداری شده را تا حداکثر ۱۴ روز یا دوره زمانی مشخص شده توسط فروشنده برای عموم مشتریان – هرکدام که کمتر باشد – عودت دهند یا تعویض کنند. عودت یا تعویض کالا/خدمت پس از گذشت این دوره زمانی به انتخاب پذیرنده خواهد بود و شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

 

آیا در صورت خرید با کارت دارا، خدمات پس از فروش هم دریافت خواهم کرد؟

اصولاً جز امتیازهای اضافی و نقدی که در صورت خرید با کارت دارا دریافت می‌کنید، هیچ تفاوتی بین خرید با کارت دارا و سایر کارت‌ها نخواهد بود. اگر پذیرنده به سایر مشتریان خود خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد، با دریافت هزینه یکسان به شما نیز خدمات پس از فروش ارائه خواهد داد.

 

آیا کارت دارا بر روی همه پایانه‌های فروش (پوزها) کار می‌کند؟

خیر. اولاً کارت دارا تنها بر روی پایانه‌های فروش پذیرندگان دارا کار می‌کند. ثانیاً با اینکه امکان کشیدن کارت دارا بر روی همه پایانه‌های فروش پذیرندگان دارا تا چندماه آینده فراهم می‌شود و با وجود اینکه هر پذیرنده حداقل یک پایانه فروش با قابلیت خواندن کارت دارا را دارد، در حال حاضر این امکان بر روی همه پایانه‌های فروش وجود ندارد. پایانه‌های فروش با قابلیت خواندن کارت‌های دارا با یک استیکر کوچک مشخص شده‌اند و پذیرنده هم می‌تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

 

آیا شرکت بلوط کیفیت کالا و خدمات ارائه شده را تضمین می‌کند؟

طبعاً همه افراد کالاها و خدمات با کیفیت مشابه خریداری نمی‌کنند و هزینه کالاها و خدمات با کیفیت‌های مختلف از هم متفاوت است. دارا مجموعه گسترده‌ای از پذیرندگان را برای عضویت در سامانه خود انتخاب نموده است و کالاها و خدمات ارائه شده توسط این پذیرندگان هم در سطوح کیفی مختلف قرار دارد، ولی همه آنها خدمات مناسبی به کاربر ارائه می‌دهند. لذا مسئولیت حصول اطمینان از اینکه کالا یا خدمت خریداری شده کیفیتی قابل قبول دارد با خود کاربر است و بلوط مسئولیتی را در این زمینه نمی‌پذیرد.